Wrocław - Bournemouth

Wrocław - Bournemouth Tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły dziś (9.01), na konferencji we Wrocławiu, otwarcie od 3 kwietnia nowego połączenia Wrocław - Bournemouth. Samoloty na tej trasie operować będą 3 razy w tygodniu we wtorek, czwartek i sobotę. Wrocław - Bournemouth (-2-4-6-) Bournemouth - Wrocław (-2-4-6-) W pierwszym roku funkcjonowania nowego połączenia Ryanair...
09/01/2008 11:43   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
paolo-79 2008-01-09 22:44   
paolo-79 - Profil paolo-79
CIUTAT:Catania=jedno z najpiekniejszych miejsc Sycylii..definitiwnie warto!w marcu jest w sumie juz lato.DY latal do MXP?przeciez DY 'nie likwiduje polaczen!':-)))tak,ale MXP to nie trasa wakacyjna..chyba ze na narty.albo na zakupy:)Air Italy ogolnie ma klape z tym 'hubem' w VRN wiec pewnie zamkna..
ciutat 2008-01-09 22:37   
ciutat - Profil ciutat
Paolo zapomniales ze byl jeszcze MXPWAW by Norwegian ale skasowany chyba po 1 msc , tak apropose to widze ze Air Italy ograniczyl loty na VRN WAW do 1 od nas tygodnia , Volare na MXP KRK startuje z 3 w lutym zamiast awizownych 4 chyba boja sie FR i jego BGY, byles kiedys w Catanii warto sie tam wybrac ?
aguirre 2008-01-09 19:39   
aguirre - Profil aguirre
pasazer: to zależy co się rozumie przez pewne pojęcia ;) BTW ale dziś dzień na portalu, nieprawdaż ?
aguirre 2008-01-09 19:22   
aguirre - Profil aguirre
pasazer: pracujesz dla DY? Wątek jest o trasie WRO-BOH i nie ma co kontynuować dygresji z dwóch postów . Pzdr ;)
paolo-79 2008-01-09 18:42   
paolo-79 - Profil paolo-79
aguirre:MAD to AirPolonia wiec ez dyskusji..BCN,FCO z KRK to NE-linia ktorej nie wiadomo o co chodzi...NCE,GRO z WAW-norvegian,ktory podobno nie ikwiduje polaczen...CIA z WAW-ce zero-klasyka...a moze ceny na tych trasach nie byly atrakcyjne?Ryan uderzyl bomba do GRO z biletami od 39PLN w promocji i samoloty lataja pelne...co sie nie ualo NE i DY udaje sie FR.i jestem pewny ze beda nowe polaczenia na poldnie by FR,a takze trasy krajowe...
paolo-79 2008-01-09 18:42   
paolo-79 - Profil paolo-79
aguirre:MAD to AirPolonia wiec ez dyskusji..BCN,FCO z KRK to NE-linia ktorej nie wiadomo o co chodzi...NCE,GRO z WAW-norvegian,ktory podobno nie ikwiduje polaczen...CIA z WAW-ce zero-klasyka...a moze ceny na tych trasach nie byly atrakcyjne?Ryan uderzyl bomba do GRO z biletami od 39PLN w promocji i samoloty lataja pelne...co sie nie ualo NE i DY udaje sie FR.i jestem pewny ze beda nowe polaczenia na poldnie by FR,a takze trasy krajowe...
paolo-79 2008-01-09 18:36   
paolo-79 - Profil paolo-79
* lata norvegianem z WAW do FCO...pasazer..chyba jednak nie wszystkich znasz...
aguirre 2008-01-09 18:32   
aguirre - Profil aguirre
pasazer: przekonany nie jestem, info od 'konkurencji', ale zeby rozwiać wyjaśniam, że pewne biura podróży sprzedają imprezy, na których leci się 'rejsowym' LCC, ale bilety za stałą kwotę nabywa dla nich biuro podróży (i np. przebukowanie jest tańsze niż w samym LCC). Tak jest na pewno z innymi wymienionymi, bo spotkałem kiedyś na Etiudzie pasażerów W6 pewnego niemieckiego biura do Burgas a w innym kupowałem komuś imprezę w Paryżu z lotem NE. Ceny letnie DY na Hiszpanie są porównywalne z cenami W6 na Grecję więc uznałem, że to może być prawda.
wojtek 2008-01-09 18:31   
wojtek - Profil wojtek
pasazer: Scanholiday lata z nimi z Warszawy do Aten!
aguirre 2008-01-09 18:16   
aguirre - Profil aguirre
wojtek: no to jestem zaskoczony. Ale U2 jest w porównaniu z FR naprawdę drogi. W unas (nie tylko w lotnictwie) obowiązuje zasada - najważniejsza jest cena.
paolo-79: chciałbym się mylić, ale ślędzę rynek LCC od powstania tego portalu i odpadły już następujące połączenia z PL na południe: MAD, BCN, GRO, NCE, FCO i CIA (z niektórych lotnisk), VRN, MXP, BGY, VCE. BLQ jest rzadziej, podobine jak Malaga i Alicante (zapomniałem skrótów). Kierunki grecko-bułgarskie są sprzedawane biurom podróży. Ale obiecuję, że jeśli z WAW lub LCJ FR puiści coś na południe, to z nimi polecę (z obecnej promocji nie mogłem skorzystać z wiadomych względów).
paolo-79 2008-01-09 18:10   
paolo-79 - Profil paolo-79
aguirre:jesli kompanie lotnicze beda myslaly jak Ty,nie doczekamy sie siatki z PL na poludnie..kup sobie bilet POZ GRO lub WRO GRO.w promocji za 39PLN..samoloty do GRO lataja na LF powyzej 90%.Info mam z hndlingu POZ i wlasnych obserwacji (lecialem 6x WRO/POZ-GRO-WRO/POZ).Dzis pisali ze FR oglosi duzo nowych polaczen na wiosne...I mysle wlasnie ze beda poludniowe.Girona okazala sie duzym sukcesem..
wojtek 2008-01-09 18:03   
wojtek - Profil wojtek
aguirre: Niestety z Krakowa chyba nie wypalił. Easyjet najprawdopodobniej zamknie połączenie do BOH od sezonu letniego. Być może zbyt słabo reklamowane było to połączenie.
aguirre 2008-01-09 17:57   
aguirre - Profil aguirre
BOH powinno wypalić z każdego lotnisk w PL, bo tam sporo naszych. W pobliskim SOU - co mówili mi sami Angole - Polacy to już 10% populacji. Kierunki południowe sprawdzają się u nas niestety tylko w systemie czarter - mix, który stosuje nie tylko C0, ale i W6, DY i stosowało NE. To wiem na pewno. Liczba chętnych na lot do BGY, VRN, MXP, GRO, PMI etc. w okresie od listopada do marca, szczególnie na loty w tygodniu (a szczególnie stamtąd do PL) jest niestety naprawdę znikoma. Forumowicze 'pasazera' nawet z rodzinami i znajomymi nie utrzymają takiego połączeia, niestety ;)
pablo 2008-01-09 14:37   
pablo - Profil pablo
Hamburg: to może wiedzieć tylko MOL :)
hamburg 2008-01-09 14:31   
hamburg - Profil hamburg
pablo: A wiadomu juz od kiedy ma byc ta paza we WRO?
pablo 2008-01-09 14:23   
pablo - Profil pablo
W dzisiejszym Dzienniku też jest napisane o bazie FR ! Baza ma byś we WRO z dwoma samolotami.
humbak 2008-01-09 13:22   
humbak - Profil humbak
spider_85: Ten sam Puls Biznesu napisał głupoty, że FRanca miała założyc bazę w Rzeszowie, a wybrali Rygę. Oczywiście zapomnieli dodać, że chodziło o bazę, ale... techniczną! A jak FRanca założy gdzieś bazę w Polsce, to od razu ilość połaczeń się mocno zwiększy, czyli wejda także te "południowe". Paolo, oczywiście polecimy sobie do ALC lub VLC.
spider_85 2008-01-09 13:00   
spider_85 - Profil spider_85
Paolo: Dokladnie, w koncu wszystkie kierunki na wyspy beda obsadzone, a wtedy linia nie pozostanie nic innego jak zaryzykowac i otwierac inne destynacje np. poludniowe. Teraz czytalem artykul z Puls Biznesu gdzie pisza, ze FR ma przez kilka kolejnych tygodni oglaszac duza ilosc nowych kierunkow z PL a w ciagu pol roku ma oglosic u nas swoja baze. Mam nadzieje, ze sie potwierdzi bo o bazie mowia juz od dawna.
paolo-79 2008-01-09 12:55   
paolo-79 - Profil paolo-79
spider:11 polaczen,z tego tylko 3poza UK/IRL...2 do DE i 1 do ES...jak dla mnie okropnie malo.Ale jak Ty wierze ze WRO ma potencjal i z czasem poleci sie FR do ALC czy PSA.GRO juz jest i ma bardzo dobre LF,lecialem 5x na trasie WRO GRO WRO,zawsze prawie pelny samolot (170-185pax)
spider_85 2008-01-09 12:49   
spider_85 - Profil spider_85
Gratulacje dla Wroclawia! 11 polaczen do duzo, widac ze FR ma popyt na swoje bilety, moze zdecyduja sie wlasnie we Wroclawiu otworzyc swoja pierwsza baze w Europie Środkowo-Wschodniej. Mysle, ze to lotnisko ma duzy potencjal, oby tylko nie zmarnowali tej szansy i jak najszybciej wzieli sie za rozbudowe!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy