Kraków - Edynburg i Bournemouth

Kraków - Edynburg i Bournemouth easyJet ogłosił dziś (18.07) uruchomienie dwóch nowych tras z Krakowa: do Edynburga i Bournemouth. Jest to obecnie jedyny przewoźnik oferujący z krakowskiego lotniska wygodne, bezpośrednie połączenie z tymi miastami. Stałe loty do Edynburga zostaną uruchomione 29 października i będą oferowane cztery razy w tygodniu. Pierwsze połączenie z Bournemouth zaplanowane jest na...
18/07/2007 13:23   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
paolo-79 2007-07-19 18:26   
paolo-79 - Profil paolo-79
chlopaki,mnie wyspy tez wkurzaja tak jak maxx'a..jest juz milion kombinacji PL-UK/IE,a polaczenia na poludnie EU powoli sie otwieraja..tu slysze ze FR zamyka WRO-HHN,no bajka poprostu..moze w zamian doloza trzeci lot dziennie WRO-STN-nie zdziwie sie..Z Polski ludzie chca latac nie tylko do UK i IE..stenus:w koncu sierpnia jestem na wakacjach na wyspie:)maxx:co rzucasz kamieniami?:O)no to zaczynamy wieczor,proponuje zimne Frascati anno 2004...YYY!
mimis 2007-07-19 16:40   
mimis - Profil mimis
Racja marqoos_pl. Mogę powtórzyć jak mantrę, że linie lotnicze (szczególnie prywatne) to nie instytucje charytatywne i będą otwierać połączenia tam, gdzie widzą koniunkturę. A poza tym - z racji miejsca zamieszkania - kierunki wyspiarskie jak najbardziej mi pasują.
marqoos_pl 2007-07-19 16:15   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
maxx: coz Cie tak te 'wyspy' wkurzaja??? Ja wciaz mam za malo (czytaj: za drogie) polaczenia DUB-KRK, hehe. Na 'nie-wyspiarskie' kierunki trzeba bedzie jeszcze chwilke poczekac z EZY. Na razie maja dobry zarobek na osobach podrozujacych w celach zarobkowych lub imprezowych. I tak bedzie z kazda linia. Beda otwierac polaczenia tam, gdzie sie bedzie najbardziej oplacalo.
maxx 2007-07-19 15:26   
maxx - Profil maxx
tak co do tematu: jeszcze jedno połączenie na wyspy i normalnie coś mnie trafi. Polacy do pracy, Angole do grupowego chlania do Kraka. No ja już nie mogę. Jeszcze trochę i zostanę skinem. Ziemia dla ziemniaków... itd... :) Kurczę, EZY ma tyle fajnych destynacji urlopowych (Ibiza, Mallorca, Alicante, Malaga, Faro itd). a tu znowu taki szajs. // OT: stenus: weź nie podrywaj chłopaka, tak? nie chciałeś nam piwa z zakąską postawić, to się nie dziw... :) serio to możesz latać z torebką i jak tam chcesz, ale nie wszystkich to rajcuje. Może niech redakcja zrobi jakąś imprę w Krakowie? W końcu to relatywnie blisko... :P z drugiej strony to przecież jesteśmy wirtualni i czasami lepiej, żeby tak zostało...
humbak 2007-07-19 13:05   
humbak - Profil humbak
Paolo: Pytałem się Ciebie wczoraj: "To czy ja mam przylecieć do Frascati na koniec sierpnia, czy do BCN dopiero na koniec września? Bo bilety na LX już planuję na te YYY." Moderator wyciął mi pierwszą część wypowiedzi z komplementem w Twoją stronę. :o) A maxx rzucił kamieniem... chlip
maxx 2007-07-19 10:03   
maxx - Profil maxx
Don't ask, don't tell... W sumie popieram moderatora (pierwszy rzucę kamieniem jak zobaczę kogoś z czerwoną torebką:P), ale akurat ciekawe, że to w wątku o EZY. Bo akurat EZY niestety jest linią ortodoksyjnie wyznającą zasadę Equal Oppportunities Employer, co oznacza, że pary gejowskie są bardziej niż mile widziane w firmie. Co niestety widać na pokładzie, jak pojawiają się różni rozmiękczeni stewardzi. Rozumiem brak dyskryminacji, ale to przesada.
humbak 2007-07-19 01:00   
humbak - Profil humbak
*:P To czy ja mam przylecieć do Frascati na koniec sierpnia, czy do BCN dopiero na koniec września? Bo bilety na LX już planuję na te YYY. Komentarz moderatora: Stenus to nie jest portal randkowy wiec przenies sie na sympatie. Nikogo nie interesuja twoje sklonnosci i upodobania na tym forum wiec przypominam ze jest to forum lotnicze i tego tematu sie trzymaj. Bynajmniej tutaj.
paolo-79 2007-07-19 00:53   
paolo-79 - Profil paolo-79
hmm..wydaje sie ze Hamburg nie jest w typie Stenusa..hehe:)Cezary: Southampton?Cos jeszcze moze?czy jest jeszcze jakies lotnisko w UK,ktore nie ma polaczenia z tym domkiem dla kur?a moze tak GVA?BCN?nie no po co..wazne ze mamy z kurnika 100 miast w UK...maciek krk:ty masz chyba przecieki z puszki z pomidorami..to ze chcialbys baze ezy w krk to jeden temat,a to ze ona nie powstanie (wystarczy popatrzec na strategie EZY) to drugie..EZY jako pierwszy wchodzi na trase NE,oczywiscie z biegiem czasu wszystkie trasy NE KRK-UK zostana skopiowane,smutne jest tylko ze nikt z KRK raczej nie wejdzie na takie trasy jak Rimini,Torino,Split czy Napoli...
maxx 2007-07-18 22:52   
maxx - Profil maxx
no wlasnie, tych zlocikow nie robmy za duzo, bo sie w koncu NE zlecimy :) z tymi bazami to apeluje o spokoj, bedzie to sie wtedy bedziemy podniecać i upijać do nieprzytomności z radości. Na razie YYY za spotkanie :)
humbak 2007-07-18 22:10   
humbak - Profil humbak
Cezary - a właśnie, że za 0,01 euro można się przelecieć z Dublina do Warszawy (na Etiudę właśnie). Choć terminal w Dublinie tyż zatłoczony. :o))))
Cezary 2007-07-18 22:09   
Cezary - Profil Cezary
za 0,01 to można sie przelecieć na piechotę z Etiudy na jeszcze bardziej zatłoczony terminal i nazad.
maciek_krk 2007-07-18 22:06   
maciek_krk - Profil maciek_krk
no ja mam przecieki ze planuja baze w przyszłym roku w polsce i jest wielce prawdopodobne ze w krk bo w wawie jest 3 przewozników bazyjacych a w krk odpada ne i jest pustka
aynis 2007-07-18 22:02   
aynis - Profil aynis
Ostatnia wersja to Barcelona pod koniec września bądź Dublin na początku października :)) Będzie dobra konkurencja dla FR w KRK... Ja tam EZY kibicuje, lubię z nimi latać, choć niestety nie chcą zrobić takich fajnych promocji 0,01 GBP...
Cezary 2007-07-18 21:18   
Cezary - Profil Cezary
a .. zlocik. To by było nawet ciekawe. Niby gdzie miałby się odbyć ?
szot 2007-07-18 21:14   
szot - Profil szot
wojtek: no chyba że coś planują...
wojtek 2007-07-18 21:12   
wojtek - Profil wojtek
maciek krk: Byłem pewien że Bournemouth będzie obsługiwane przez "genewski" samolot. Kraków chyba sporo znaczy dla easyjet skoro otwierają połączenie pomiędzy miastami, w których nie mają baz, skazując się niejako na małe zamieszanie w związku z tym.
szot 2007-07-18 21:08   
szot - Profil szot
możemy przedyskotuwać-przeanalizować obecną sytuację lotniczą w Polsce...
humbak 2007-07-18 21:08   
humbak - Profil humbak
Cezary: Ale my się umawiamy na YYY, a nie na randki. :P:P Nie wiem czy jesteś świadomy, ale szykuje się zlot forumowiczów. :o) Hamburg: Ale mnie teraz nie ma w WAW.
szot 2007-07-18 21:07   
szot - Profil szot
Cezary: no ale napisałem, że może maly zlocik w Polsce... co TY na to?
Cezary 2007-07-18 21:05   
Cezary - Profil Cezary
ludzie na litość boska to nie jest gadugadu lub inne fora randkowe !?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy